مقالات

خرید و فروش پسته در دامغان

پسته در دامغان

پسته دامغان در استان سمنان کشت و برداشت می شود و پسته در دامغان را به شکل عمده و فله بین مردم توزیع می کنند. در این استان انواع پسته تولید می شود که می توان به پسته فندقی، کله قوچی، اکبری، احمد آقایی اشاره کرد.

بهترین پسته صادراتی ایران

شرایط اقلیمی دامغان به شکلی است که تقریبا حدود 90 درصد شرایط آب و هوایی آن مانند کرمان است. پسته دامغان را می توان به عنوان بهترین محصول صادراتی حساب کرد. پسته دامغان از کیفیت خوبی برخوردار است و با سایر پسته های ایرانی رقابت می کند.

اگر بخواهیم منبع غنی از پروتئین را نام ببریم می توانیم به پسته اشاره کنیم. پسته اسیدهای چرب اشباع نشده دارد. اولین ماده خوراکی است که به افزایش سطح کلسترول خوب و کاهش کلسترول بد کمک می کند. پسته دارای انواع ویتامینA  ، E، کاروتن ها و ترکیبات پلی فنولی است که سطح ایمنی بدن را افزایش می دهد.

خوردن پسته در دوران بارداری معجزه می کند. پسته به عنوان جزء جدا نشدنی آجیل است. در آجیل بیشتر از انواع مختلف پسته در دامغان مانند اکبری، احمد آقایی استفاده می شود. شما می توانید با قیمتی مناسب، آجیل با کیفیت از سایت آجیل یاب تهیه کنید.

خرید پسته در دامغان با قیمت باور نکردنی

خیلی از خریداران و فعالان حوزه ی اقتصادی به دنبال خرید پسته به صورت تازه، درجه یک، با کیفیت هستند. شما برای خرید عمده پسته دامغان به صورت تازه و با قیمت باور نکردنی می توانید با آجیل یاب در ارتباط باشید. بخش عظیمی از صادرات پسته از استان سمنان است. بسیاری از خریداران در داخل یا خارج کشور به دنبال پسته ای با کیفیت و درجه یک هستند.

خواص و فواید موجود در بادام چیست ؟ خاصیت های موجود در بادام
ادامه مطلب

خرید پسته در دامغان توسط خریداران داخلی و خارجی یک انتخاب درست و مناسب می باشد. این پسته پتانسیل صادراتی دارد و می تواند برای ایران ارز آوری بالایی داشته باشد. خرید در بستر اینترنت یک راه کار بسیار عالی است چون شما محصول خود را بدون واسطه و مستقیم از کشاورز تحویل می گیرید. شما می توانید برای خرید عمده و جزئی پسته دامغان به بخش خرید این محصول مراجعه کنید.

پسته در دامغان

معرفی انواع پسته دامغان

پسته عباسعلی

این پسته از خانواده بسته احمد آقایی است. در سال 1370 اصلاح نژاد شد و بهبود پیدا کرد. شکل پسته عباسعلی کشیده و بزرگ می باشد اما به بزرگی پسته اکبری نیست. پوست آن سفید، روشن و زیبا است. انس این پسته 22 تا 28 می باشد.

پسته شاهپسند

این پسته یک پسته لوکس و ممتاز است. شکل ظاهری این پسته مانند عباسعلی و احمد آقایی می باشد و از پسته اکبری کمی ریزتر است. ویژگی بارز این پسته مغز خوشرنگ آن است. پوست این پسته کرمی رنگ می باشد. نام این پسته برازنده ی این پسته است و انتخاب این اسم بخاطر شکل ظاهری پسته می باشد. این پسته از نژاد پسته بادامی شکل است که طرفداران خاص خودش را دارد. پسته شاهپسند از گونه های باارزش دامغان است.

پسته خنجری

این پسته شکل کشیده و نوک تیزی دارد. معمولا یک طرف آن خندان است و بیشتر برای مصارف شخصی و دور همی های خودمانی استفاده می شود. در مراسم های رسمی و مهم از پسته خنجری استفاده نمی کنند.

فروش پسته در دامغان

شهر تهران و بازار تهران مرکز اصلی این محصول تجاری است. پسته دامغان از تهران به سرتاسر نقاط دنیا ارسال می شود. بعد از برداشت پسته در دامغان، به تهران ارسال می شود تا توزیع گردد. بیشتر خریداران اعتقاد دارند که پسته در بازار تهران نسبت به شهرهای تولید کننده پسته گران تر است. اما این فکر کاملا اشتباه است زیرا اکثر کسانی که در شهر تولید کننده به فعالیت مشغول هستند در بازار تهران تاجر و فروشنده می باشند.

آموزش و طریقه شور کردن و تفت دادن پسته با نمک
ادامه مطلب

البته تعدادی از فروشندگان فعال در این بازار به صورت واسطه در حال فعالیت می باشند که محصول مورد نظر را با قیمت بیشتر بفروش می رسانند. آجیل یاب به عنوان یک سایتی که بدون واسطه با کشاورزان در ارتباط است فعالیت می کند. در آجیل یاب کشاورز مستقیم محصول خود را بفروش می رساند. آجیل یاب یک فروشنده فعال در زمینه ی محصولات کشاورزی است که محصولات خود را با قیمت مناسب، بدون واسطه و با کیفیت عالی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

پسته در دامغان

قیمت پسته دامغان در بازار های داخلی و خارجی

قیمت پسته دامغان در بازار های داخلی و خارجی بسیار متفاوت است. عوامل زیادی در تعیین قیمت پسته تاثیر گذار است که می توان به نوع پسته، انس پسته، میزان خندان و قدیمی یا تازه بودن پسته اشاره کرد.

عواملی مانند قیمت دلار به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، عرضه و تقاضا، میزان صادرات پسته بی تاثیر نمی باشد. برای تهیه پسته در دامغان با قیمتی مناسب همین الان از طریق همین سایت اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *