حفظ حریم خصوصی کاربران (آجیل یاب)

آجیل یاب با احترام فراوانی که برای مشتریان خود قائل است، این تضمین را می دهد که کلیه اطلاعات درج شده در سایت توسط فروشگاه اینترنتی آجیل یاب محفوظ خواهد ماند. و فقط  اطلاعاتی برای خرید و ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ارسال محصولات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز می‌باشد. یاد آور می شود که تمامی اطلاعات آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
آجیل یاب ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی و تبلیغاتی از برخی اطلاعات مشتریان خوداستفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
باید ذکر شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده خو شخص کاربران است، برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید اطلاعات خود را برای شخص دیگری ارسال کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر است، و کاربر حق هر گونه ادعا علیه آجیل یاب را از خود سلب می‌کند.